II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – Unia Racibórz 2:1 (0:1)

gol: Walczak - 2

Rekord: Zborek - Kur, Wykręt, Kędelski, Sadlik, Wiertelorz, Józefowski, T. Kliś, F. Kliś oraz Bednarz, Kachel, Drużbacki, Walczak

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Dzisiejszy mecz pokazał, że to "głowa rządzi". Miał być spokojny, klasyczny i jesienny koncert, a wyszedł hardcorowy, męczący występ. Brawa dla chłopaków i całej drużyny, bo wszystko dzisiaj musieliśmy zmieniać (zwłaszcza, że straciliśmy bramkę w pierwszej minucie). Ale dojrzeliśmy dzisiaj do zwycięstwa i tym bardziej smakuje ono znakomicie. PS. „Piani” jednak grał dzisiaj koncert.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała 6:1 (5:0)

gol: Szczurek

Rekord: Kurowski (Szumera) - Siciński (Sikora), Brzazgacz, Tatarczyk, Szczurek, Liszka, Melanik, Hutyra, Kowalczyk, Oleś, Greń (Dudajek)

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Dominacja Rozwoju przez pierwszą połowę meczu nie podlegała dyskusji (5:0). Po 15. minutach, gdy było 4:0 trzeba powiedzieć, że nie wynikało to z naszych błędów, lecz z „nawałnicy” piłkarzy z Katowic. Drużyna gospodarzy to zespół nie na tę ligę. Myślę, że z powodzeniem będą grać w Centralnej Lidze Juniorów. Natomiast my pokusiliśmy się o bramkę honorową (Szczurek - 2003). Chciałbym bardzo podziękować drużynie za postawę w dzisiejszym meczu.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (1:1)

gole: Kuś, Matloch, Nowak

Rekord II: Mura (Wywioł) - Bogunia (Świeży), Kawulok (Zątek), Kuczob, Kuś (Szymala), Ligocki, Matloch, Pechciński (Panewka), Pater, Wójcik (Macura), Zmysło (Nowak)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - W światowej piłce krąży opinia na temat zawodnika „nowy Messi”. Po bramce z przewrotki w 93. minucie Igor został dziś ochrzczony pseudonimem „nowy Bojdys”. Konsekwencją tej bramki jest nasz awans na drugie miejsce w tabeli, a o tatę „nowego Bojdysa” upomniał się Najwyższy. Zgodnie z obietnicą daną dziecku, tata szuka wieczornej mszy świętej w Chybiu lub okolicy.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Forteca Świerklany – Rekord Bielsko-Biała 1:13 (1:7)

gole: Olszewski, Kosowski - po 4, Paweł Szemiot - 3, Pawlus, Gibiec - po 1

Rekord: Adamecki - Piotr Szemiot, Macura, Mojeszczyk, Pikiel, Olszewski, Kensy, Gibiec, Pawlus, Paweł Szemiot, Kosowski oraz Matykiewicz, Żyrek, Karpeta, Figura

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Mecz, po którym jestem bardzo zadowolony z gry ofensywnej. Kreowanie gry i finalizacja naszych akcji były na wysokim poziomie. Niestety, w obronie popełniliśmy kilka błędów, z których przeciwnik na szczęście nie potrafił skorzystać. Przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 bramek. Mimo to nie zatrzymujemy się, chcemy dalej trenować i strzelać.