I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:2)

gole: Kasprzak, Ciućka, Mucha, Twarkowski

Rekord: Przybyła (Sroka) - Ciućka (Kuś), Gawlak (Krzempek), Hutyra (Piękoś), Kasprzak, Mucha, Porębski, Sobierajewicz, Sobótka, Torchalski (Dudajek), Twarkowski (Ligocki)

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Mecz derbowy, który w zasadzie tylko po stracie bramki na chwilę wymknął nam się spod kontroli, a tak to pełna dominacja. Dowodem na to... moje niezadowolenie ze skuteczności, znowu mieliśmy problem z zamknięciem meczu. Tak to jak wyżej, było chwilowo nerwowo. Ale zespół wybronił się dobrą grą. Gratulacje.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord Bielsko-Biała – Lisek Milówka 19:0 (10:0)

gole: Kosowski - 7, Piekar - 5, Paweł Szemiot - 3, Matykiewicz - 2, Mojeszczyk, Pawlus - po 1

Rekord: Jasek - Gibiec, Karpeta, Kosowski, Macura, Matykiewicz, Mojeszczyk, Pawlus, Piekar, Paweł Szemiot, Piotr Szemiot oraz Gibas, Łowiec

Pomeczowa opinia trenera – Daniel Gala: - Chłopcy bez względu na wynik cały czas grają na wysokim poziomie i konsekwentnie przekładają pracę treningową na mecz. Zaczęliśmy jako pierwsi ten weekend, co najważniejsze zarówno efektywnie, jak i efektownie. Jestem przekonany, że wszystkie nasze zespoły pójdą tym śladem i będzie to „rekordowy” weekend.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Unia Racibórz – Rekord II Bielsko-Biała 2:6 (2:2)

gole: Greń - 4, Bogunia, Świeży - po 1

Rekord II: Mura (Wywioł) - Greń (Szymala), Kawulok, Kuczob, Nowak (Świeży), Pechciński, Pikiel (Matloch), Pater, Szczurek (Bogunia), Wójcik (Macura), Zmysło (Olszewski)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Model gry wysokim pressingiem coraz lepiej funkcjonuje w drużynie juniorów młodszych na poziomie II ligi, podobnie jest chyba także w I lidze. Ponadprzeciętny występ Grenia. Z dołu tabeli dotarliśmy do drugiego miejsca, aby utrzymać się, w matematyczny sposób potrzebujemy jeszcze dwóch punktów.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – Zapora Wapienica 5:1 (0:1)

gole: Dudys - 2, Ogierman, Wierzbicki, Łowiec - po 1

Rekord II: Adamecki - Żyrek, Ogierman, Łowiec, Stokłosa, Grabski, Boruń, Pabis, Wierzbicki, Michalski, Dudys oraz Urbaniec

Pomeczowa opinia trenera - Tomasz Skowroński: - Dwa miesiące temu wygraliśmy z tą drużyną 18:0. Dzisiaj do przerwy przegrywaliśmy z tym samym zespołem 0:1. Bardzo niekorzystnie tamten wynik wpłynął na dzisiejszą pierwszą odsłonę meczu. Mimo wielu zabiegów i wyczulania na ten temat zawodników, niestety górę wzięło swobodne podejście i strefa komfortu, że mecz sam się wygra. Zespół należycie zareagował na wskazówki w potoku gorzkich słów w trakcie przerwy i cieszyliśmy się już później tylko dobrą grą zwieńczoną ładnymi bramkami.

III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – BBTS Podbeskidzie 2:2 (0:1)

gole: Dokudowiec, Iskierka

Rekord: Ślęzak – Dobija, Biegun, Lis, Filip, Iskierka, Supłat, Dokudowiec, Walczak oraz Szpuła, Żyrek, Grzegorz, Siasta, Góral

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Kasperek: - Za nami bardzo dobry mecz. Wynik do ostatniej minuty był sprawą otwartą. Najważniejsze jednak jest to, że "rekordziści" udowodnili, co mieli do udowodnienia po pierwszym meczu i wcale nie są drużyną słabszą. Gratuluję zawodnikom bardzo dobrego meczu.