SMS | 06-10-19

Tak grała młodzież – 6.10.2019 r.

Pięć niedzielnych potyczek biało-zielonej młodzieży, jaki ich efekt, skutek – wyniki poniżej.

Niedziela – 6.10.2019 r.

V Liga Okręgowa Trampkarzy

KS Międzyrzecze – Rekord II Bielsko-Biała 8:0 (0:0)

Rekord II: Dyduch – Bierawa, Florek, Gąsiorek, Kaźmierczak, Leśków, Krzempek, Poniński, Stwora, Szabel, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera: Krzysztof Biłka: - Słowa uznania za pierwszą połowę, w trakcie której chłopcy pokazali, że w piłkę grać potrafią. Zespół realizował założenia, umiejętnie budował grę i neutralizował fizyczne atuty rywala. Po zmianie stron..., niektórzy owym atutom nie przeciwstawili się.

III Wojewódzka Liga Trampkarzy

Rekord II Bielsko-Biała – Pasjonat Dankowice 3:2 (3:0)

gole: Gibiec - 2, Michalski - 1

Rekord II: Adamecki – Żyrek, Łowiec, Urbaniec, Karpeta, Matykiewicz, Michalski, Wierzbicki, Grabski, Pabis, Dudys oraz Kensy, Gibiec, Macura, Boruń

Pomeczowa opinia trenera: Tomasz Skowroński: - Śmiało mogę pochwalić zespół za pierwszą połowę, ponieważ sumiennie, starannie i bardzo skrupulatnie realizowaliśmy założenia ustalone na odprawie przedmeczowej. Na naszą grę, aż miło się patrzyło. Co się stało po przerwie? Nasza gra załamała się, jak pogoda podczas trwania drugiej połowy. Mamy przez to znakomity materiał do video-analizy, jak diametralnie może zmienić się gra tego samego zespołu, po raptem kilku minutach przerwy. Każdy z zawodników dostanie video-zadanie do domu, żeby zaobserwować, jak realizował założenia przedmeczowe podczas pierwszej i drugiej połowy, i wyjdzie na jaw czynnik, który zmienił obraz naszej gry. Wówczas, ciężkie westchnienie na koniec meczu, że udało się „dociągnąć” wynik, będzie niepotrzebne.

I Wojewódzka Liga Juniorów

Rekord Bielsko-Biała – Stadion Śląski Chorzów 1:2 (0:2)

gol: Guzdek

Rekord: Kurowski (Szumera) – Tatarczyk (Siciński), Antczak (Sikora), Gorgiel, Kamionka (Dudajek), Frączek, Melanik, Groń, Olek, Guzdek, Szotek (Mucha. Z)

Pomeczowa opinia trenera: Bartosz Woźniak: - Piłka jest niesprawiedliwa – naprawdę. Mecz pod nasze dyktando. W drugiej połowie pełna dominacja – trzy razy przeciwnik wybija piłkę z linii bramkowej, natomiast – 1 minuta – błąd w kryciu -  piłka w sobie tylko znany sposób wpada do bramki, 45 minut kuriozalnej gry – błąd i 0-2. Przerwa, motywacja, a następnie obroniony rzut karny, podyktowany dla przeciwnika. Strzelamy bramkę kontaktową i za nic w świecie, piłka nie chce wpaść do bramki przeciwnika. Po raz kolejny czuję niedosyt, ale wierzę, że wyniki przyjdą niebawem i karta szczęścia odwróci się na naszą korzyść. Chłopaki zagrali bardzo dobry mecz, lecz…

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała –  Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:2)

gol: Józefowski

Rekord: Jasek (Zborek) – Figura, Gibas, Gołąbek, Kajstura, Kosmaty, Pawlus, Ptak, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Boruń, Józefowski, Kaspera

Pomeczowa opinia trenera: Krzysztof Biłka: - „Zdominowaliście nas” – to słowa trenera Zagłębia po meczu. Potrzebowaliśmy kilkunastu minut, aby wejść w to spotkanie. Przegraliśmy - biorąc pod uwagę pomeczowe „cyferki”. Wygraliśmy – biorąc pod uwagę grę drużyny, zaangażowanie i dążenie do osiągnięcia celu. Suma takich małych „zwycięstw” może niektórych chłopaków doprowadzić na piłkarski szczyt. Pomeczowe „cyferki” nie będą miały na to większego wpływu.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Góral Żywiec 5:1 (0:0)

gole: Piękoś - 3, Krzempek, Greń po 1

Rekord II: Mura (Wywioł) – Greń (Bogunia), Krzempek (Macura), Kuczob (Kawulok), Kuś (Nowak), Ligocki, Pechciński, Pater, Szczurek (Świeży), Wójcik (Piękoś), Zmysło

Pomeczowa opinia trenera: Piotr Kuś: - Wczoraj trener Rucki zaproponował mi bardzo dobrego napastnika. Dziś, ten napastnik strzelił, grając 45 minut, trzy bramki, czwartą dograł i kilka razy okazał się „dobrym samarytaninem”, z czego nie skorzystali koledzy. Za namową osoby redagującej - biblijne imię zobowiązuje! Dziękuję za podtrzymanie świetnej passy!