II Wojewódzka Liga Młodzików

Rekord Bielsko-Biała – United Żywiec 4:0 (2:0)

gol: Drużbacki, Walczak, Józefowski, Kazimierczak

Rekord: Zborek (Wiertelorz) - Kur, Wykręt, Kaźmierczak, Sadlik, Józefowski, Walczak, Kliś oraz Bednarz, Kobędza, Drużbacki, Fender, Bigos, Śliwa, Kwaśniak

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Krok po kroku realizujemy kolejne cele szkoleniowe i myślę, że cała drużyna to dostrzega. Żeby przeskoczyć na wyższy poziom potrzebujemy jeszcze więcej pracować, głownie w treningu. Cieszę się, że ta drużyna tego chce. Dzisiejszy mecz dostarczył dużo pozytywnego materiału do analizy. PS Drużba dzisiaj zapalił - BRAWO!

Niedziela - 15.09.2019 r.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała – GieKSa Katowice 1:4 (1:1)

gol: Burda

Rekord: Dyduch - Burda, Figura, Kajstura, Kaspera, Pawlus, Pieniądz, Ptak, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Boruń, Gąsiorek, Korczak, Jasek

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Zmierzyliśmy się dzisiaj z przyszłym mistrzem I ligi trampkarzy C2. Dobrych momentów nie brakowało, natomiast „momenty” w rywalizacji z piłkarsko i ƒ„fizycznie” mocnym zespołem to za mało. Podczas takich meczów widać mocne strony drużyny oraz obszary, które wymagają poprawy. To jest „cenna” porażka.

Klasa okręgowa „ZINA Bielsko-Tychy”, gr. 5

MRKS II Czechowice-Dziedzice – Rekord II Bielsko-Biała 1:3 (0:2)

gole: Olszowski - 2, Wróblewski - 1

Rekord II: Szumera - Niemczyk, Jampich (Gołata), Olszowski, Melanik, Flaka, Frączek (Siciński), Nowotnik, Formas, Wróblewski (Tatarczyk), Tomko

Pomeczowa opinia trenera - Szymon Niemczyk: - Paradoksalnie dziś graliśmy trochę słabiej niż w poprzednich meczach, ale wynik jest w końcu pozytywny. Wystarczyło wyeliminować „juniorskie grzechy” z naszej gry w defensywie oraz podtrzymać jakość w ofensywie. To dało nam trzy punkty.

I Wojewódzka Liga Juniorów

GKS 1962 Jastrzębie – Rekord Bielsko-Biała 5:0 (3:0)

Rekord: Jurek - Antczak, Fabia, Gorgiel, Sobótka, Brzazgacz, Szczurek (Greń), Mucha, Olek, Kamionka, Szotek

Pomeczowa opinia trenera - Bartosz Woźniak: - Wynik zdecydowanie za wysoki. Pierwsza minuta i rzut karny, 43. minuta i ponownie rzut karny, czas doliczony pierwszej połowy i kolejny błąd - 0:3. W przerwie „męska” rozmowa i zaczynamy grać z większą agresją i sercem. W momencie, gdy wydaje się, że bramka „wisi” w powietrzu - kolejny karny. Mimo wysokiej przegranej wiele pozytywów było w naszej grze. Cieszą debiuty wśród juniorów starszych (Szczurek, Greń, Sobótka - rocznik 2003).

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik 5:2 (1:1)

gole: Kuś - 3, Hutyra, Bogunia - po 1

Rekord II: Mura (Wywioł) - Hutyra (Zątek), Kawulok (Bogunia), Kuczob (Stasica), Kuś (Szymala), Matloch, Nowak (Świeży), Pechciński, Pater, Wójcik (Macura), Zmysło

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Sposób grania równie dobry, jak w czterech poprzednich meczach. Warto odnotować coraz lepszą skuteczność, mimo że Adam Kuś z Piekar Śląskich nie jest rodziną Piotra Kusia z Siemianowic Śląskich. Z przyjemnością trzeba odnotować trzy bramki wspomnianego Adama oraz asystę drugiego stopnia przywoływanego Piotra - przy aucie - na 1:1.

III Liga kobiet

MTS Knurów – Rekord II Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

gol: Wiesner

Rekord II: Chowaniec - Flisiuk, Paszek, Zdan, Gąsiorek, Kłębek, Pawlik, Wiesner, Waliczek, Lizak (Szczotka), Predecka

Pomeczowa opinia trenera - Michał Majnusz: - Z całym zespołem zgodziliśmy się, że był to nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. Od pierwszej minuty spotkanie wyglądało w naszym wykonaniu bardzo leniwie. Zastanawiamy się z czego to wynikało, ale większość dziewczyn zagrała poniżej swoich umiejętności. Od początku źle weszliśmy w mecz. Mało agresywne granie przełożyło się na wynik. O końcowym rezultacie zadecydował ostatni kwadrans, gdzie stworzyliśmy sobie sytuację 100%. Na szczególną pochwałę zasługuje Zuza, która była dzisiaj w naszych szeregach najlepszą zawodniczką. Mam nadzieję, ze ten słabszy mecz to tylko wypadek przy pracy i wrócimy na dobre tory już za tydzień.

I Liga kobiet, gr. południowa

Rekord Bielsko-Biała – Sportowa Czwórka Radom 5:1 (1:0)

gole: Franaszek - 2, Polnik, Midor, Nowak po 1

Rekord: Ciupa – Skolarz, Polnik, Knysak, Cygan, Nowacka (62. Nowak), Madeja, Franaszek (88. Chrząszcz), Moskała (88. Kożdoń), Czyż, Mandla (77. Midor)

Relacja

Pomeczowa opinia trenera - Marcin Trzebuniak: - Sposób gry jest namacalnym i wizualnym dowodem na to, że praca treningowa daje efekty, a jeszcze jeśli są to trzy punkty, to tym większa radość. Pierwsza połowa to nasza pełna dominacja, a druga to efekt naszej wyrównanej i szerokiej kadry. Każda zawodniczka dała dziś z siebie 110 procent, a to doprowadziło do wygranej z bardzo niewygodnym rywalem. Dziś chwila radości i odpoczynku, a od jutra znów ciężka praca, by w kolejnym meczu zainkasować trzy punkty. BRAWO DRUŻYNA!