II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord II Bielsko-Biała - Unia Racibórz 2:4 (1:1)

gole: Kuś, Szczurek

Rekord II: Wywioł (Przybyła) - Kawulok (Zątek), Kuś (Macura), Matloch, Nowak (Szymala), Sajdak, Sobótka (Pechciński), Szczurek, Wójcik (Stasica), Zmysło, Świeży (Bogunia)

Pomeczowa opinia trenera - Piotr Kuś: - Zacytuję jednego z kibiców "Rekord przegrał, bo Trener zabronił im strzelać". Oświadczam, że nic takiego nie miało miejsca. Wygrywanie meczów ma się brać z dobrego grania - ja to granie widziałem... Widziałem także, dużo bardzo dobrych akcji. Myślę, że mamy ciekawą drużynę, a wynik mimo wszystko i tak przyjdzie.

I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

gole: Piękoś - 1, Kasprzak - 2

Rekord: Mura - Ciućka (Kuś), Dudajek (Sobótka), Kasprzak (Kuczob), Krzempek (Ligocki), Mucha (Hutyra), Piękoś, Porębski, Sobierajewicz, Torchalski (Pater), Twarkowski

Pomeczowa opinia trenera - Dariusz Rucki: - Pierwsza połowa to było prawdziwe tornado na połowie rywala, mieliśmy multum okazji do zdobycia bramki, ale na drodze stawało albo obramowanie bramki rywala, albo broniący z  niesamowitym szczęściem bramkarz Podbeskidzia. Gdybyśmy wykorzystali połowę z tych "setek", to pierwsza połowa powinna się zakończyć wynikiem 4:0. Dużo kosztująca nas ta część spotkania, odbiła swoje piętno na naszej dyspozycji w pierwszych dwudziestu minutach drugiej połowy. Stracona bramka podziałała na nas motywująco, znowu przejęliśmy inicjatywę i dzięki pięknemu trafieniu Kacpra Kasprzaka wyszliśmy na prowadzenie, chwilę później podwyższyliśmy wynik, zamykając tym samym mecz. Derby są nasze. PS. Friday wybacz Trenerowi.

II Wojewódzka Liga Młodzików

APN GKS Tychy - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

gol: Józefowski

Rekord: Zborek - Kur, Bigos, Bednarz, Sadlik, Kwaśniak, Józefowski, F. Kliś, T. Kliś oraz Wiertelorz, Drużbacki, Walczak, Fender, Kędelski

Pomeczowa opinia trenera - Bogusław Matloch: - Na obraz gry mają wpływ zbyt długie wakacje. Niektórzy zawodnicy mają problem z koncentracją. W takim wykonaniu nie można nawet grać w bierki! Pomimo tego jestem zadowolony z realizacji pewnych założeń w dzisiejszym meczu.

II Wojewódzka Liga Trampkarzy

Lisek Milówka - Rekord Bielsko-Biała 0:18 (0:10)

gole: Kosowski - 7, Śliwka - 5, Mojeszczyk, Pawlus po 2, Paweł Szemiot, Kensy po 1

Rekord: Adamecki - Gibas, Gibiec, Kosowski, Mojeszczyk, Olszewski, Pikiel, Pawlus, Paweł Szemiot, Piotr Szemiot, Śliwka oraz Karpeta, Kensy, Macura, Matykiewicz, Przybylski

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Gala: - Wynik meczu niech będzie komentarzem do meczu. Bardzo dobrze weszliśmy w sezon i wierzę, że utrzymamy wysoką dyspozycję również w poniedziałkowym spotkaniu z Podbeskidziem.

I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

Rekord Bielsko-Biała - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 (0:0)

Rekord: Dyduch (Jasek) - Burda, Gibas, Gołąbek, Kajstura, Kaspera, Pieniądz, Ptak, Sekuła, Tekieli, Łach oraz Boruń, Figura, Korczak, Wójcik

Pomeczowa opinia trenera - Krzysztof Biłka: - Podobnie jak w Sosnowcu, trzy-czwarte meczu dobrze otwieramy grę, z pomysłem budujemy sytuacje, ale nie przekłada się to na zdobycz bramkową. W ostatni kwadrans... straciliśmy nie tylko trzy gole. Brawo za pierwszą połowę, chłopcy pokazali, że tkwi w nich potencjał. Druga za to, dostarczyła nam sporo materiału do analizy i przemyśleń.