Futsal | 10-02-20

Rekord II B-B – Gwiazda Ruda II Ruda Śl. 5:3 (1:1)

Kolejna wygrana biało-zielonych rezerw w II lidze, gr. śląsko-opolskiej.

Rekord II Bielsko-Biała – Gwiazda II Ruda Śląska 5:3 (1:1)

gole dla Rekordu II: Guzdek (14. i 31. min.), Olszowski (23. min.), Z Mucha (28. min.), Antczak (33. min.)

Rekord II: Kurowski – Kowalczyk, Wróblewski, Z. Mucha, Guzdek, Wyroba, Tomko, Pietyra, Olszowski, Flaka, Frączek, Kamionka, Antczak, Iwanek

Przypomnijmy, iż skład zespołu desygnowanego na parkiet przez trenera Andreę Bucciola, złożony był (poza Krzysztofem Iwankiem – przyp. TP) z zawodników szykowanych do udziału w finałach Młodzieżowych MP w futsalu do lat 18-stu. Mimo zwycięstwa włoski szkoleniowiec miał kilka uwag do swoich podopiecznych. – Nasz problem polega na „włączaniu” i „wyłączaniu głów”, kiedy jesteśmy na boisku, tak na zmianę. Tak to właśnie wyglądało w pierwszej połowie, czasami dobrze, czasami okropnie. Fajnie zaczęliśmy drugą część meczu. Wyszliśmy na prowadzenie 5:1, aby znów skomplikować sobie końcowe minuty. Ale była to dla mnie bardzo cenna jednostka treningowa, dostarczył mi wiele cennych informacji. Wiem co jest dobrego w naszej grze, a co trzeba poprawić natychmiast – kwituje A. Bucciol.