Wyjątkowy dzień w historii Rekordu, zresztą przeczytajcie sami…

26.05.2005 r.

Jak czytamy w pomeczowej relacji, gospodarzom wystarczył jeden celny strzał, aby pokonać bielszczan. W spotkaniu ligi okręgowej Zapora Porąbka ograła „rekordzistów”.

26.05.2013 r.

Ach, co to był za mecz, jakie emocje! Finał Pucharu Polski, a w nim po dramatycznym boju bielski Rekord pokonał gospodarzy turnieju – szczecińską Pogoń ’04. Pierwsze trofeum w historii naszego klubu zapewnił celny strzał z rzutu wolnego Radka Polaška, pod koniec dogrywki. Taki sukces musiał się odbić donośnym echem w bielskim obozie.

26.05.2014 r.

W rozmowie z golkiperem naszych trzecioligowców – Pawłem Górą, wróciliśmy do triumfu biało-zielonych przy Cichej w Chorzowie. Co ciekawe, w krótkim wywiadzie poruszyliśmy wątek współpracy bramkarza Rekordu z… napastnikami.

26.05.2017 r.

3:0 Rekordu z KGHM ZANAM Polkowice, to  było coś! Wprawdzie ekipa przyszłego drugoligowca nie była wtedy jeszcze tak mocna, jak później, ale wygrana nad nią miała swój wydźwięk i swoją wartość. Ach, i o dwóch trafieniach Marka Sobika nie możemy nie wspomnieć.

26.05.2018 r.

Zaglądamy do rubryki „Tak grała młodzież”, a to dlatego, że w niej króciutki opis a-klasowego starcia: KS Bestwina – Rekord II, meczu który miał o wiele, wiele dłuższą historię, niż 90 minut…

26.05.2019 r.

Przed rokiem, ponownie w hali „Pod Dębowcem”, fetowaliśmy czwarte mistrzostwo Polski futsalowców Rekordu! Wpierw jednak biało-zieloni ograli wicemistrzowski FC Toruń.