Futbolowo-futsalowy mix informacji, z „rekordzistami” w rolach pierwszoplanowych.

17.05.2006 r.

Po golu Tomasza Świderskiego (tak, tak) biało-zieloni pokonali Morcinka Kaczyce. Rozmiary wygranej może i skromne, ale trzy punkty do tabeli klasy okręgowej dopisane.

17.05.2010 r.

Krystian Brzenk (na zdjęciu) skomentował pucharowy remis „rekordzistów” z Krakbetem. Bramkarz przestrzegał przed rewanżem, że bielszczanie wcale nie będą w nim murowanym faworytem.

17.05.2014 r.

Dubletu Rekordu nie było! Po mistrzostwie kraju bielszczanie stanęli przed szansą zdobycia Pucharu Polski. Niestety w 1/2 finału podopieczni Adama Krygera ulegli w Gliwicach gospodarzom – GAF Jasna 0:4.

To był w ogóle kiepski dzień „rekordzistów”, trzecioligowcy polegli w Wesołej 1:2. A mogło być nomen omen wesoło, gdyż do przerwy, po trafieniu Dawida Ogrockiego, prowadzili przyjezdni.

17.05.2019 r.

Finisz sezonu w Futsal Ekstraklasie. Hala przy Złotej w Zduńskiej Woli znów dla „rekordzistów” nie do zdobycia. Choć ekipa Andrzeja Szłapy prowadziła do przerwy 3:2, przegrała spotkanie po golu straconym w… ostatniej sekundzie.

Po półrocznym wypożyczeniu do Podbeskidzia, właśnie tego dnia poinformowaliśmy o transferze definitywnym Damiana Hilbrychta do bielskiego pierwszoligowca.